Kuidas autot osta?

Sama turvaline kui uue ostmine

Ideal Auto on Eesti suurim kasutatud autode müüja.
Meie juurest leiad just Sinu vajadustele vastava auto!

OKSJON TÄHENDAB TURUHINDA

Kõik www.idealauto.ee veebilehel olevad autod müüakse oksjoni käigus või fikseeritud hinnaga. Terve oksjoni vältel on võimalik näha, kui palju inimesi osaleb ning milliseid pakkumisi nad teevad. Kindlustunde ostjale tagab fakt, et meie oksjonikeskkonnas ei saa teha korraga suuremat, kui 50€ pakkumist. PS! Oksjonil osalemiseks ja pakkumiste tegemiseks peate registreerima end kasutajaks.

Iga oksjonil oleva auto kuulutuses on eraldi välja toodud oksjoni lõppemise kuupäev ja kellaaeg. Kui viimane pakkumine tehakse vahetult enne oksjoni lõppu, pikeneb oksjon 4 minuti võrra. Oksjon lõppeb siis, kui 4 minuti jooksul ühtegi uut pakkumist ei tehta.

OKSJONIL OSALEMINE

Oksjon algab auto alghinnast, mis on märgitud müügikuulutuses. Pakkumist tehes saab ostja valida, kas pakkuda auto hetke hinnast 50€ rohkem, või teha kohe oma maksimumpakkumine.

KUIDAS TÖÖTAVAD AUTOMAATNE- JA MAKSIMAALNE PAKKUMINE?

Automaatne pakkumine tähendab, et märgite maksimaalse hinna, mida olete nõus auto eest maksma ning lubate pakkumisel järk-järgult ja automaatselt 50€ võrra korraga tõusta juhul, kui oksjonile siseneb veel pakkujaid. Automaatne pakkumine ei ületa kunagi Teie poolt seatud maksimaalse pakkumise piiri. Kui “Pakkuja 1” seab maksimaalseks pakkumiseks 15 000€ ja “Pakkuja 2” teeb oma maksimum pakkumise täpselt samas summas, juhib pakkumist “Pakkuja 1” Mõlemad pakkumised ilmuvad auto kuulutuses ning kui enne oksjoni lõppu tehakse uus pakkumine, pikeneb oksjoni lõpp 4 minuti võrra.

KUIDAS SAAN OSTA AUTO FIKSEERITUD HINNAGA?

Auto ostmiseks fikseeritud hinnaga kliki auto kuulutuses “Broneeri auto” ja saada meile oma kontaktandmed. Seejärel võtame teiega 24h jooksul ühendust, et ost kinnitada. Kui auto broneeringuid on tehtud rohkem kui üks, võtame iga kliendiga broneerimise järjekorras ühendust.

MIS ON RESERVHIND?

Reservhind on minimaalne hind, mida müüja auto eest küsib. Reservhind ei ole pakkujatele teada, kuid on näha, kas minimaalne hind on saavutatud või mitte.

MIS ON VAHENDUSTASU?

Ostes auto Ideal Auto kaudu, maksate lisaks auto eest kokkulepitud hinnale ka vahendustasu. Vahendustasu summa tuleneb auto väärtusest ning on välja toodud iga auto kuulutuses meie veebilehel www.idealauto.ee

TESTITUD AUTO ON TURVALINE OST

Kõik www.idealauto.ee veebilehel olevad autod on läbinud meie põhjaliku 132 punkti testi, kus professionaalsed tehnikud kontrollivad ja testivad autot. Testi tulemused ja sõiduki reaalne seisukord on märgitud kuulutuses ning kahjustustest on lisatud ka fotod. Meie ärikontseptsioon põhineb sellel, et auto on nii selgelt ja põhjalikult kirjeldatud, et tervikliku pildi saamiseks ei pea tulema autot kohapeale vaatama. Kui soovite seda siiski teha, siis broneerige selleks aeg kirjutades info@idealauto.ee

Kui peaks juhtuma, et äsja ostetud autole järele tulles ei peaks kirjeldus reaalsusega siiski ühtima, on teil õigus ost tühistada.

PS! Kuna kõik autod on kontrollitud ja testitud meie tehnikute poolt, ei ole võimalust proovisõiduks! Ostes auto meie kaudu, kehtib Tarbijakaitseseadus ja Teil on õigus esitada pretensioon, kui autol peaksid ilmnema peidetud vead peale ostu.

OKSJONI LÕPPEDES

Kui tegite oksjoni lõppedes kõrgeima pakkumise, olete pakkumisprotsessi võitnud ja saate selle kinnituseks Ideal Autolt e-kirja. Kui reserveerimishind saavutatakse, võtab Ideal Auto teiega ühendust, et broneerida aeg uue auto kätte saamiseks. Broneerimine toimub meie klienditeeninduse kaudu.

VAHENDUSTASU SUURUS

Vahendustasu hinnad algavad 690 eurost , kuid lõpliku hinna kujundab müüdava auto väärtus. Vahendustasu sisaldab järgnevat: pesemine, testimine, hindamine, reklaamimine, müük oksjonil ning hüvitisnõuete käsitlemine. Täpsemad hinnad on järgmised:

auto hind  komisjonitasu
alla 10 000 € 690 €
10 000 – 19 999 € 790 €
üle 20 000 € 990 €