Meie hoolitseme kõige eest

Aus ja usaldusväärne

Ideal Auto hoolitseb kogu tehingu eest, et saaksite oma aega muudele asjadele pühendada. Peseme, puhastame ja testime autot enne müüki, teostame hindamise ning tegeleme reklaami ja turundusega. Kui oksjon on lõppenud, tegeleme omandiõiguse üleminekuga, tagame raha jõudmise teie kontole ja haldame kogu asjaajamise.

KONTAKIVORMI TÄITMINE EI TOO KAASA KOHUSTUSI

Kui soovite müüa oma auto Ideal Auto kaudu, saate oma huvi registreerida tasuta ning ilma õiguslike siduvusteta. Autot registreerides pange kirja võimalikult palju ja täpset informatsiooni, vaid nii saame anda täpseima hinnangu autole ning määrata õiglase oksjonihinna.

SINA VALID MINIMAALSE MÜÜGIHINNA

Müüme igal aastal üle 1 000 auto ja meie hinnanguline oksjonihind teie autole põhineb meie enda statistikal ja hindamisfirma teabel. Teie auto minimaalne müügihind on see, mida me nimetame reserveerimishinnaks ja selle summa otsustate meiega konsulteerides teie kui müüja. Teie auto müüakse oksjonil, mis tähendab, et keegi ei kauple teie autoga. Selle asemel ostab auto isik, kes on nõus kõige rohkem maksma.

TEGELEME KOGU MÜÜGIPROTSESSIGA

Enne auto müüki panemist idealauto.ee lehele, testitakse autot ja testitulemuste dokumentatsioon on aluseks auto kirjeldusele. Nii teab ostja täpselt, mis seisukorras auto on. See tähendab, et teie kui müüja saate oma auto eest parema hinna. Pärast oksjoni lõppu võtame ostjaga ühendust, lepime kokku omanikuvahetuse ja tagame raha laekumise teie kontole.

AUTO MÜÜKI PANEMINE MAKSAB 149 EUROT

Auto müümisel sõlmime teiega teenuslepingu, mis sisaldab kõiki ülal nimetatud teenuseid: pesemine, testimine, hindamine, reklaamimine, müük oksjonil ja hüvitisnõuete käsitlemine.