Kuidas autot osta?

Sama turvaline kui uue ostmine

Ideal Auto on Eesti suurim kasutatud autode müüa.
Meie juurest leiad just Sinu vajadustele vastava auto!

Pakkumine tähendab turuhinda

Kõik idealauto.ee veebilehel olevad autod müüakse oksjonil või fikseeritud hinnaga ning näete selgelt, kui palju inimesi pakkumisel osaleb ja mida nad pakuvad. Ostjale annab kindluse teadmine, et meie keskkonda kasutades ei maksa te kunagi rohkem kui 50 eurot, kui keegi teine ​​on nõus auto eest maksma. Pakkumiste tegemiseks peate registreeruma kasutajaks.

Igal oksjonil on oksjoni lõppemise kuupäev ja kellaaeg. Kellaaja leiab auto kuulutusest. Kui pakkumine tuli teha vahetult enne oksjoni lõppu, pikeneb oksjon veel 4 minuti võrra. Oksjon lõpeb alles siis, kui 4 minuti loenduse ajal uusi pakkumisi ei tehta.

Pakkumises osalemine

Pakkumine algab auto alghinnast, mis on märgitud auto kuulutuses. Alghinna pakkumise lisamisel saab valida, kas lisada auto praegusest kõrgeimast pakkumisest 50 EUR-i rohkem või teha nn maksimumpakkumine. 

Kuidas kõrgeim pakkumine ja maksimaalne pakkumine töötavad

Maksimaalne pakkumine tähendab, et märgite maksimaalse hinna, mida soovite auto eest maksta, ja lubate pakkumisel järk-järgult ja automaatselt tõusta 50 euro võrra korraga, kui mõni teine ​​pakkuja otsustab oksjonil osaleda. Automaatne pakkumine ei ületa, aga kunagi teie maksimaalset pakkumist. Kui pakkuja 1 on teinud maksimaalse pakkumise 15 000 eurot ja pakkuja 2 teeb maksimum pakkumise täpselt samas summas, antud juhul 15 000 eurot, juhib pakkumist pakkuja 1. Mõlemad pakkumised ilmuvad aga auto kuulutuses ja kui enne oksjoni lõppu tehakse uus pakkumine, pikeneb oksjon veel 4 minuti võrra. 

Kuidas fikseeritud hind töötab?

Et saada võimalus osta auto fikseeritud hinnaga, vajuta “broneeri auto” ja saada meile oma kontaktandmed. Seejärel võtame teiega ostu jätkamiseks ühendust. Peame saama teiega järgmise 24 tunni jooksul ühendust võtta. Auto broneeringuid võib olla rohkem ja võtame kõigiga kordamööda ühendust. 

Mis on reserveerimishind?

Reserveerimishind on minimaalne hind, mida müüja auto eest küsib. Reserveerimishind on pakkujate eest varjatud, kuid kõik pakkujad näevad, kas Reserveerimishind on saavutatud või mitte. Kui pakkumine tehakse vahetult enne oksjoni lõppu, pikeneb oksjoni aeg iga uue pakkumisega, et saaks teha uusi pakkumisi. 

Mis on vahendushind

IdealAuto kaudu autot ostes maksate lisaks auto eest kokkulepitud hinnale vahendustasu. Vahendustasu iga auto kohta on märgitud auto esitluses/kuulutuses saidil idealauto.ee. Tasu suurus sõltub auto väärtusest. 

Testitud auto on turvaline auto

Kõik idealauto.ee veebilehel olevad autod on läbinud meie põhjaliku IdealAuto 132 punkti testi, kus professionaalsed sõidukitehnikud kontrollivad ja proovivad autot. Seejärel avaldatakse testi tulemused auto kuulutuses. Me ei varja teavet auto seisukorra kohta. Selle asemel dokumenteeritakse kõik kahjud teksti ja fotodega, mis tähendab, et teie kui ostja ei pea arvestama ettenägematute kuludega; tead täpselt, mis autot ostad. Meie ärikontseptsioon põhineb sellel, et auto on nii selgelt ja objektiivselt kirjeldatud, et tervikliku pildi saamiseks ei pea autot kohapeal nägema. Kui soovite seda siiski teha, võtke ühendust klienditeeninduskeskusega ja broneerige selleks aeg. Ebatõenäolisel juhul, kui äsja ostetud autole järele tulles ei peaks kirjeldus ühtima, on teil alati õigus ost tühistada. Pange tähele, et me ei saa pakkuda auto proovisõitu. Auto on aga juba sõidukitehniku ​​poolt testitud. Tore teada, eks? Meie kaudu autot ostes kehtib tarbijaostuseadus ja Teil on õigus esitada pretensioon, kui autol on peidetud vigu, mis ilmnevad peale ostu.

Ohutut liiklemist

Meie kaudu auto ostmisel kehtib Eesti tarbijamüügiseadus ning teil on õigus nõuda autolt hüvitist, kui pärast müüki ilmnevad varjatud vead. Loomulikult aitame Sind ka soodsa autolaenu, kindlustuse ja auto garantii korraldamisel. Võtke ühendust meie klienditeeninduskeskusega ja vaatame läbi just teile sobivad pakkumised. 

Koguge oma uus auto

Kui tegite oksjoni lõppedes kõrgeima pakkumise, olete pakkumisprotsessi võitnud ja saate selle kinnituseks meilt IdealAuto’lt e-kirja. Peaaegu kõigil meie kaudu müüdavatel autodel on nn reservhind, mis vastab miinimumsummale, mida müüja müügis oleva auto eest soovib. Seda, kas reservhind saavutatakse või mitte, näidatakse auto pakkumiste ajaloos, mis kuvatakse idealauto.ee lehel, samuti oksjoni lõppedes teile saadetud e-kirjas. Kui reservhinda ei ole saavutatud, peab müüja enne tehingu sõlmimist hinna kinnitama. Kui reservhind saavutatakse, võtab Kvdcars teiega ühendust, et broneerida aeg uue auto kättesaamiseks. Pärast tuleb järgi tulla kolme tööpäeva jooksul ja broneerimine toimub meie klienditeeninduse kaudu.

Kas soovite proovisõitu teha? Muidugi!

Autole järele tulles veenduge, et auto kirjeldus oleks õige ja et auto vastaks Teie ootustele auto kuulutuses oleva kirjelduse osas. Meie sõidukitesti ajal teevad meie tehnikud autot proovisõidul. Autole järele tulles on võimalus proovisõitu teha – teie esimene sõit uue autoga!

Turvaline makse

Ideal Auto toimib maksmisel vahendajana ja raha kantakse meie kliendikontole enne, kui me summa müüjale üle kanname. Nii on makseprotsess lihtne ja turvaline nii Teile kui ostjale kui ka autot müüvale isikule.